اگر احساس می کنید وزنتان کم شده و تنبل شده اید، ممکن است زمان آن باشد که خودتان را برای نوشیدن یک نوشیدنی خوش طعم و در عین حال سم زدا، که می تواند به پاک کردن بدنتان از سموم و میکروب های مختلف کمک کند و به شما احساس جوانی و سر زندگی بدهد آماده نمایید.

سال هاست که من انواع نوشیدنی های ضد باکتریایی را به رژیم سلامتی خودم اضافه کرده ام، زیرا سموم به خودی خود بدن را ترک نمی کنند و برای دفع آنها باید کاری انجام دهید.

من پس از نوشیدن این نوشیدنی ها احساس سر زندگی، نشاط و انرژی می کنم. به علاوه، دستورالعمل هایی نظیر این دستور العمل، به یک مخلوط کن یا آبمیوه گیری نیاز ندارند، بنابراین شما می توانید آنها را به راحتی و با حداقل امکانات در دسترستان در خانه تهیه نمایید.

این دستور العمل یک دستورالعمل غذایی ساده است که فقط چند دقیقه طول می کشد تا آماده شود و شامل عناصر کلیدی ای از جمله آب لیمو، سرکه سیب، زنجبیل، دارچین و فلفل کاین می باشد که می توانند به صورت طبیعی و بدون داشتن هیچگونه ماده مصنوعی مضری بدنتان را سم زدایی کرده و از هر گونه آلودگی پاک نمایند.

علاوه بر این، این مواد طراوت و انرژی لازم را نیز برای شما به ارمغان خواهند آورد، بنابراین همین امروز تصمیم خود را بگیرید و این معجون استثنایی را امتحان کنید تا به انرژی و شادابی بی نظیری که همه ما به آن نیاز داریم دست پیدا کنید.

مواد لازم برای تهیه نوشیدنی

§        1 لیوان آب گرم یا داغ (12-16 اونس)

§        2 قاشق غذاخوری سرکه سیب

§        2 قاشق غذاخوری آب لیمو

§        یک تا یک دوم قاشق چای خوری زنجبیل آسیاب شده

§        یک چهارم قاشق چای خوری دارچین

§        1 فنجان فلفل کاین

§        1 قاشق چای خوری عسل محلی خام طبیعی (اختیاری)

دستورالعمل تهیه نوشیدنی

آب را گرم کنید؛ تمام ترکیبات را با هم مخلوط نمایید. بهتر است که این نوشیدنی را گرم میل نمایید اما می توانید آن را در هر دمایی که می خواهید میل کنید.

آموزش درست کردن سوپ جو قرمز خوشمزه

چگونه سس سالاد را سالم درست کنیم؟

چطور نوشیدنی سم زدا درست کنیم؟

چطور نوشیدنی سم زدا درست کنیم؟

معنی خواب دیدن رابطه نامشروع

معنی خواب دیدن رابطه نامشروع

کالری به چه معنی است؟

§        ,نوشیدنی ,یک ,قاشق ,نمایید ,دستورالعمل ,§        1 ,قاشق چای ,که می ,چای خوری ,قاشق غذاخوری

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

TOP 20 آتلیه بن سای ایده | ایده پردازی، ایده تبلیغاتی، ایده برندینگ، ایده بازاریابی civilha فروش کتاب های آموزشی بورس و بازار سرمایه آموزش بهینه سازی تورهای گردشگری استانبول و آنتالیا مناقصات و مزایدات به نام پـــــروردگـــــــار ِ آفریدگان بازاریابی وفروش